O nás

Zájezdy do Afriky s opravdovými profesionály

Nemůžete si vybrat mezi zájezdy do Afriky? Friends of Africa Family Safaris je zavedená cestovní kancelář s mnohaletou praxí a stovkami spokojených zákazníků z celého světa. Jsme zkušeným cestovním průvodcem se specializací na zájezdy na safari ve východní Africe a nabízíme širokou škálu cílových míst. V naší nabídce najdete největší perly africké přírody na území Tanzánie, Keni, Rwandy a Zanzibaru. S našimi profíky objevíte velkolepý kráter Ngorongoro, prozkoumáte nejslavnější přírodní africké parky plné divoké zvěře a bujné vegetace, zdoláte nejvyšší horu Afriky Kilimandžáro, půjdete po stopách vzácných horských goril nebo se budete koupat na bělostných plážích Zanzibaru, plážového ráje Afriky.

Naše cenová výhoda

Pokud si u nás objednáte zájezd do Afriky, neznamená to, že tím naše práce končí. Naopak. Začneme s Vámi pečlivě připravovat Vaši cestu. Jsme v každodenním kontaktu přímo s majiteli tanzanské cestovní kanceláře, kteří umí velice rychle reagovat na Vaše požadavky. To, že Vám se vším pomůžeme v češtině, Vás nic nestojí – ceny zájezdů uvedené na stránkách jsou totožné jako ceny mateřské cestovní kanceláře. To je bezesporu naše výhoda – nejnižší ceny na trhu a nulové navýšení ceny zájezdů! 

Náš tým

Naši afričtí průvodci jsou opravdoví profesionálové a dokonalí znalci terénu, se kterými si můžete být za každých okolností jisti, že vědí, co dělají. Všichni jsou akreditovanými průvodci místními organizacemi certifikujícími průvodce a mají více než 11 let zkušeností. Nikde a nikdy Vás nenechají samotné. Budou s Vámi od prvního do posledního dne Vaší výpravy, tedy od vyzvednutí na letišti po příletu až po dopravení na letiště před odletem domů.

Chcete bezplatnou konzultaci opravdového profíka? Do našeho týmu patří i RNDr. Michal Kohn, CSc. Je odborníkem na flóru a faunu chráněných území a jejich ekologii. Coby parazitolog působil na fakultě medicíny, poté jako vědecký pracovník v ústavu Akademie věd. Své znalosti uplatnil i v rámci dlouhodobé spolupráce s řadou světových farmaceutických firem. A pak, ve věku, kdy většina z nás začíná bilancovat, se rozhodl splnit si svůj klukovský sen. Sen o pozorování života v divokých džunglích. Jako první založil a několik let vedl cestovní kancelář specializovanou výhradně na ekoturistiku. Nyní je již v důchodu, ale cestovatelem být nepřestal. Jako důkaz toho, že je stále vášnivým a aktivním přírodovědcem, jsou jeho stránky o nejkrásnějších národních parcích světa. Napište, zavolejte, konzultace Vás nic nestojí a pomůže Vám se zorientovat! Jeho články také najdete na našem blogu.

Tým Friends of Africa Family Safaris se specializuje na ekoturistické zájezdy do Afriky! Více informací o našich cestách najdete ZDE.

Jak pracujeme

  • Neprodáváme jen hotové zájezdy, ale vytváříme zájezdy „ušité na míru“. Nechcete se řídit předepsaným scénářem? Nemusíte. Napište nám, co chcete vidět, kde chcete být a my Vám ušijeme perfektní dovolenou podle Vašich představ.
  • Vážíme si každého klienta. Nejenže pomáháte našemu byznysu, ale i danému regionu. Díky Vám, ekoturistům, zlepšujeme úroveň našich služeb a lépe chráníme africkou přírodu. Vaším odjezdem z Afriky tady zůstane i kousek Vás v podobě něčeho dobrého.
  • Nejsme masová záležitost. Malé soukromé skupinky jsou to pravé pro objevování přírodních krás. Chceme, abyste se během svého pobytu cítili pohodlně, bezpečně a spokojeně. Chceme Vás poznat osobně, nejste pro nás jen jméno na objednávce.
  • Zakládáme si na detailní přípravě – známe terén, hotely, kempy, ručíme za naše průvodce a řidiče. To vše je zárukou kvality našich služeb.

Naše hodnoty

  • Bezúhonnost a čestnost
  • Spravedlivé storno podmínky
  • Skutečná hodnota za peníze
  • Záruka vrácení peněz
  • Žádné skryté náklady
  • Čestnost a rovnost vůči zákazníkům, zaměstnancům a dodavatelům
p. Mataro M. Kisiri, majitel cestovní kanceláře

 

RNDr. Michal Kohn, CSc.