Napište nám

Poptejte nezávazně poznávací zájezd do Afriky u českého zastoupení tanzanské cestovní kanceláře Friends of Africa Family Safaris

V České republice zastupujeme mateřskou cestovní kancelář Friends of Africa Family Safaris. Protože neplatíme žádné třetí strany, nenavyšujeme ceny o další provizi a poznávací zájezdy do Afriky držíme na nejnižší úrovni. Jsme v denním přímém kontaktu s cestovní kanceláří v tanzanské Arushi. Její majitel, pan Mataro Kisiri, Vám ve velmi krátkém čase navrhne dovolenou podle Vašich představ. Chceme Vám usnadnit komunikaci a bez jakýchkoliv nákladů vše rádi vyřídíme v České republice.

Naši afričtí průvodci jsou opravdoví profesionálové a dokonalí znalci terénu, se kterými si můžete být za každých okolností jisti, že vědí, co dělají. Všichni jsou akreditovanými průvodci místními organizacemi certifikujícími průvodce a mají více než 11 let zkušeností. Nikde a nikdy Vás nenechají samotné. Budou s Vámi od prvního do posledního dne Vaší výpravy, tedy od vyzvednutí na letišti po příletu až po dopravení na letiště před odletem domů.

Poznávací zájezd do Afriky se musí plánovat s předstihem, proto se nebojte nezávazně nám napsat! Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky. Do našeho týmu patří i RNDr. Michal Kohn, CSc. – známý biolog a odborník na zoologii a ekologii, bývalý majitel a odborný průvodce úspěšné cestovní kanceláře Albatros, jediné cestovky specializované na ekoturistiku ve střední Evropě. Protože Afriku miluje a s Friends of Africa Family Safaris ho pojí dlouholeté přátelství, i v důchodu Vám rád poradí a pomůže připravit Vaši dokonalou dovolenou. Je autorem stránek o nejkrásnějších národních parcích světa. Jeho články také najdete na našem blogu.

Přehled našich zájezdů najdete ZDE.

Sídlo společnosti

Požádat o cenovou nabídku

Telefon

  +420 775 99 33 93

Adresa

  P.O.Box 312 Clock Tower-Boma Road Arusha-Tanzania   P.O.Box 6170 Nyasaka, Ilemela Mwanza - Tanzania